"Dermia Solution" 40 metų patirtis technologijų ir aparatinės kosmetologijos srityje, padėjo sukurti inovatyvų odos stimuliavimo būdą, derinant unikalią technologiją ir ypač didelės koncentracijos biotechnologinius preparatus, efektyviai sprendžiančius įvairias odos būklės problemas. Dermia Solution - tai odos priežiūros sistema, kuri pasižymi medicininiu efektyvumu ir neinvaziniu poveikiu. Itin aukštos koncentracijos dermaterapiniai preparatai naudojami kartu su neivazinės mezoterapijos aparatais, leidžia aktyviems ingredientams prasiskverbti į giliausius odos sluoksnius. Tokiu būdu skatinamas natūralus odos atsinaujinimas, išsaugant visas apsaugines odos funkcijas.

"Dermia Solution" 40 metų patirtis technologijų ir aparatinės kosmetologijos srityje, padėjo sukurti inovatyvų odos stimuliavimo būdą, derinant unikalią technologiją ir ypač didelės koncentracijos biotechnologinius preparatus, efektyviai sprendžiančius įvairias odos būklės problemas.

Dermia Solution - tai odos priežiūros sistema, kuri pasižymi medicininiu efektyvumu ir neinvaziniu poveikiu. Itin aukštos koncentracijos dermaterapiniai preparatai naudojami kartu su neivazinės mezoterapijos aparatais, leidžia aktyviems ingredientams prasiskverbti į giliausius odos sluoksnius. Tokiu būdu skatinamas natūralus odos atsinaujinimas, išsaugant visas apsaugines odos funkcijas.

Showing the single result